Frogs and Dogs 2e hands baby jeanslegging All Collection – effen blauw – maat 68
€ 16.99 Oorspronkelijke prijs was: € 16.99.€ 7.99Huidige prijs is: € 7.99.
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
Geef de outfit van je kleintje een stoere touch met deze Frogs and Dogs legging met spijkerbroeklook. Dit item is een tweedehands showmodel en dus nooit eerder gedragen. De donkerblauwe kleur geeft de legging de uitstraling van denim, terwijl de zachte, rekbare stof zorgt voor optimaal draagcomfort. Perfect voor dagelijks gebruik en makkelijk te combineren met andere kledingstukken.
Let op: Dit broekje is een showmodel. Het is nooit gedragen, maar wordt als tweedehands verkocht omdat het een ontwerpdesign betreft.
đź–¤ Tweedehands showmodel, nooit gedragen
đź–¤ Zachte stretchstof met denimlook
đź–¤ Elastische tailleband met sierkoord
đź–¤ Tijdloos unisex ontwerp
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
âś°Â Bestellingen ma t/m vr voor 16:00 besteld, worden dezelfde dag verstuurd
âś° De meeste producten van Lavylites hebben een levertijd van 3 – 5 werkdagen
âś° Elke bestelling wordt verpakt in een cadeauverpakking
✰ Vanaf € 17,50 zit er bij elke bestelling een cadeautje (excl. verzendkosten)
âś° Niet goed geld terug garantie
âś° 14 dagen bedenktijd
✰ Hier vindt je ons retourbeleid
Andere suggesties…
-
Frogs and Dogs 2e hands baby sweater Paloma Fine Jacquard Knit – bruin
€ 29.99Oorspronkelijke prijs was: € 29.99.€ 19.99Huidige prijs is: € 19.99. -
Frogs and Dogs – babygilet Teddy – All Collection – beige – 2e handskleding
€ 19.99Oorspronkelijke prijs was: € 19.99.€ 13.99Huidige prijs is: € 13.99. -
Frogs and Dogs 2e hands baby blouse korte mouw Gold Glitter – strepen crème/goud – maat 68
€ 24.99Oorspronkelijke prijs was: € 24.99.€ 9.99Huidige prijs is: € 9.99. -
Frogs and Dogs – 2e hands baby shirt lange mouw F&D – lichtblauw
€ 19.99Oorspronkelijke prijs was: € 19.99.€ 13.99Huidige prijs is: € 13.99. -
Frogs and Dogs – haarbandje Melange Blue – blauw – 2e handskleding
€ 8.95Oorspronkelijke prijs was: € 8.95.€ 5.95Huidige prijs is: € 5.95.
Zacht draagcomfort en praktische pasvorm
Hoewel deze legging eruitziet als een klassieke spijkerbroek, voelt hij aan als een soepele, zachte broek. De stof is licht en rekbaar, waardoor je kleintje vrij kan bewegen tijdens het spelen, kruipen of liggen. De elastische tailleband met sierkoord zorgt voor een comfortabele pasvorm die goed blijft zitten zonder te knellen. De naden zijn zorgvuldig afgewerkt, zodat er niets schuurt of irriteert op de huid. Dankzij de stevige, maar ademende kwaliteit blijft de legging mooi in model, ook na meerdere wasbeurten.
Stoere look en veelzijdige styling
De donkerblauwe kleur en subtiele denimlook maken deze legging een veelzijdige basis voor elke outfit. Combineer hem met een vrolijk shirt, een stoere sweater of een gebreid vest voor een complete look. Het unisex ontwerp maakt deze legging geschikt voor zowel jongens als meisjes en ideaal voor elk seizoen. De nette zoom aan de pijpjes geeft een verzorgde afwerking, waardoor het geheel er altijd stijlvol uitziet, zelfs bij dagelijks gebruik.
Let op: Dit baby broekje is een showmodel. Het is nooit gedragen, maar wordt als tweedehands verkocht omdat het een ontwerpdesign betreft.
Neem hier eens een kijkje bij de andere leuke items van de All Collection en shop de leukste babykleding en kinderkleding online!
Specificaties:
Merk: Frogs and Dogs
Design: All Collection
Uitvoering: Baby broekje – showmodel (2e hands)
Kleur: Donkerblauw
Print: Effen
Materiaal: 95% katoen & 5% lycraÂ
Gemaakt in maat: 68
Wasinstructies:
Wassen in de wasmachine maar niet warmer wassen dan 30°C. Aanbevolen wordt om de kleding binnenste buiten te wassen. Niet drogen in de droger.
Over Frogs and Dogs babykleding
Frogs and Dogs is een populair merk dat bekend staat om zijn vrolijke baby- en peuterkleding. De collecties zijn verkrijgbaar in de maten 50/56 tot en met 104 en sluiten perfect aan bij de verschillende fases van opgroeiende kindjes. Je vindt er zowel jongenskleding als meisjeskleding én een ruime keuze aan gender neutrale items. De kleding is geschikt voor zowel zomer als winter en wordt ontworpen met oog voor detail, comfort en kwaliteit. Van zachte rompers tot stoere broekjes en handige accessoires: alles is afgestemd op de behoeften van baby’s en peuters. Frogs and Dogs combineert een speelse uitstraling met draaggemak, zodat jouw kleintje zich de hele dag prettig voelt.











