Frogs and Dogs tweedehands baby shirt Flo korte mouw Summer Flowers – bloemenprint wit – maat 68
€ 18.99 Oorspronkelijke prijs was: € 18.99.€ 8.99Huidige prijs is: € 8.99.
Beschikbaarheid: Op voorraad
Dit baby shirtje voor meisjes van Frogs and Dogs uit de Summer Flowers collectie is een zachte en comfortabele keuze voor meisjes op warme dagen. De ademende katoenmix zorgt voor een licht en prettig draaggevoel. Dankzij de praktische drukknoopjes aan de achterkant trek je het shirtje eenvoudig aan en uit. De korte mouwtjes zijn licht gerimpeld en netjes afgewerkt voor een lieve uitstraling. Een verzorgd en zomers shirtje dat direct in het oog springt.
Let op: Dit baby t-shirtje korte mouw is een showmodel. Het is nooit gedragen, maar wordt als tweedehands verkocht omdat het een ontwerpdesign betreft.
đź–¤ Zacht baby shirtje van ademende katoenmix
đź–¤ Handige drukknoopsluiting aan de achterkant
đź–¤ Licht gerimpelde mouwtjes met nette afwerking
đź–¤ Subtiele bloemenprint in roze en burlwood
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
âś°Â Bestellingen ma t/m vr voor 16:00 besteld, worden dezelfde dag verstuurd
âś° De meeste producten van Lavylites hebben een levertijd van 3 – 5 werkdagen
âś° Elke bestelling wordt verpakt in een cadeauverpakking
✰ Vanaf € 17,50 zit er bij elke bestelling een cadeautje (excl. verzendkosten)
âś° Niet goed geld terug garantie
âś° 14 dagen bedenktijd
✰ Hier vindt je ons retourbeleid
Andere suggesties…
-
Frogs and Dogs tweedehands baby broekje Bubble Summer Flowers – effen zalmroze – maat 68
€ 22.99Oorspronkelijke prijs was: € 22.99.€ 9.99Huidige prijs is: € 9.99. -
Frogs and Dogs tweedehands babybroekje flared pants Burlwoord Summer Flowers – effen roodbruin – maat 68
€ 22.99Oorspronkelijke prijs was: € 22.99.€ 9.99Huidige prijs is: € 9.99. -
Frogs and Dogs tweedehands baby jurkje/overgooier Bubble bubbeltjesstof – effen zalmroze – maat 68
€ 24.99Oorspronkelijke prijs was: € 24.99.€ 12.99Huidige prijs is: € 12.99.
Zacht en comfortabel voor zomerse dagen
Dit baby shirtje voor meisjes is ontworpen met comfort als uitgangspunt. De lichte katoenmix voelt prettig aan op de gevoelige babyhuid en ademt goed. Hierdoor is het shirtje ideaal voor warme zomerdagen. Je baby kan vrij bewegen zonder dat de stof plakt of warm aanvoelt. De pasvorm is comfortabel en geschikt voor dagelijks dragen.
De drukknoopjes aan de achterkant maken het aan en uitkleden eenvoudig. Dat is extra fijn tijdens het verschonen of omkleden. De licht gerimpelde mouwtjes geven het shirtje een zachte en verzorgde uitstraling. Een comfortabel en praktisch kledingstuk dat je baby met plezier draagt.
Lief design met een uniek karakter
De bloemenprint in roze en burlwood geeft dit shirtje een warme en natuurlijke uitstraling. Het design is rustig en stijlvol en daardoor makkelijk te combineren met een broekje shortje of rokje uit dezelfde collectie. Dit shirtje past perfect binnen een zomerse babyoutfit.
Dit item wordt verkocht als showmodel en is nog nooit gedragen. Het is een tweedehands ontwerpstuk in nieuwstaat. Een bijzondere keuze voor ouders die houden van iets unieks en bewust kiezen voor hergebruik. Een liefdevol en zomers shirtje dat de garderobe van je kleintje compleet maakt.
Neem hier eens een kijkje bij de andere leuke items van de Summer Flowers en shop de leukste babykleding en kinderkleding online!
Specificaties:
Merk: Frogs and Dogs
Design: Summer Flowers
Uitvoering: Baby t-shirt korte mouw – showmodel (2e hands)
Kleur: White Alyssum – ivoor, roze & roodbruin (burlwood)
Print: Bloemetjes
Materiaal: 95% katoen & 5% lycra – 200 GSM Jersey 95% Cotton 5% Lycra
Gemaakt in maat: 68
Wassen in de wasmachine maar niet warmer wassen dan 30°C. Aanbevolen wordt om de kleding binnenste buiten te wassen. Niet drogen in de droger.
Over Frogs and Dogs babykleding
Frogs and Dogs is een populair merk dat bekend staat om zijn vrolijke baby- en peuterkleding. De collecties zijn verkrijgbaar in de maten 50/56 tot en met 104 en sluiten perfect aan bij de verschillende fases van opgroeiende kindjes. Je vindt er zowel jongenskleding als meisjeskleding én een ruime keuze aan gender neutrale items. De kleding is geschikt voor zowel zomer als winter en wordt ontworpen met oog voor detail, comfort en kwaliteit. Van zachte rompers tot stoere broekjes en handige accessoires: alles is afgestemd op de behoeften van baby’s en peuters. Frogs and Dogs combineert een speelse uitstraling met draaggemak, zodat jouw kleintje zich de hele dag prettig voelt.















