Happy Earth Baby & Kids 100% natuurlijk diaper cream – luierzalf 75 ml
€ 8.49
Beschikbaarheid: Slechts 1 resterend op voorraad
De Happy Earth Baby & Kids diaper cream is een volledig natuurlijke zink billencrème die de gevoelige babyhuid beschermt en verzacht. De formule is parfumvrij en bevat uitsluitend 100 procent natuurlijke ingrediënten zodat je zeker weet dat je niets aanbrengt dat kan irriteren. Dankzij de combinatie van zinkoxide, sheaboter en zonnebloemolie wordt de huid gekalmeerd, verzorgd en beschermd tegen luieruitslag. De crème smeert zacht uit en laat een beschermend laagje achter dat de billen veilig houdt bij elke luierwisseling. Een vertrouwde en milde keuze voor dagelijks gebruik vanaf de geboorte.
🖤 100 procent natuurlijke ingrediënten en parfumvrij
🖤 Met zinkoxide, sheaboter en zonnebloemolie
🖤 Beschermt, kalmeert en herstelt de huid
🖤 Vegan, microplasticvrij en biobased tube
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
✰ Bestellingen ma t/m vr voor 16:00 besteld, worden dezelfde dag verstuurd
✰ De meeste producten van Lavylites hebben een levertijd van 3 – 5 werkdagen
✰ Elke bestelling wordt verpakt in een cadeauverpakking
✰ Vanaf € 17,50 zit er bij elke bestelling een cadeautje (excl. verzendkosten)
✰ Niet goed geld terug garantie
✰ 14 dagen bedenktijd
✰ Hier vindt je ons retourbeleid
Extra milde verzorging voor gevoelige babybillen
Deze zink billencrème van Happy Earth is speciaal ontwikkeld om de tere huid van babybillen te beschermen tegen roodheid en irritatie. De crème bevat 20 procent zinkoxide dat bekend staat om zijn verzachtende en herstellende werking. Sheaboter en zonnebloemolie hydrateren de huid waardoor deze soepel blijft en minder snel kapot gaat. Omdat de formule volledig parfumvrij is kan de crème ook gebruikt worden bij een al geïrriteerde huid zonder extra gevoeligheid te veroorzaken.
De crème vormt een zacht en ademend beschermlaagje tussen de luier en de huid waardoor wrijving en vocht minder kans krijgen. Dit maakt de crème ideaal voor dagelijks gebruik maar ook perfect bij momenten van extra gevoeligheid. Dankzij de fijne structuur smeert de crème makkelijk uit en trekt hij niet stroef in, wat het aanbrengen comfortabel maakt voor zowel ouder als baby.
Natuurlijke en duurzame keuze voor ouders
Happy Earth staat voor veilige en bewuste verzorging zonder onnodige toevoegingen. Deze billencrème bevat geen parfum, geen microplastics en bestaat volledig uit natuurlijke ingrediënten die gecertificeerd zijn door Natrue. De tube is gemaakt van biobased suikerriet en wordt in Nederland geproduceerd met groene energie wat bijdraagt aan een lagere milieu-impact.
De crème is zuinig in gebruik en kan direct vanaf de geboorte worden ingezet. Ouders die kiezen voor zachte, duurzame en pure verzorging vinden in deze diaper cream een betrouwbare en huidvriendelijke oplossing die elke luierwissel een stukje comfortabeler maakt.
Neem hier eens een kijkje bij de andere producten van Happy Earth
Eigenschappen:
- 100% natuurlijke ingrediënten
- Met zinkoxide, sheaboter, zonnebloemolie en bisabolol
- Geschikt voor pasgeborenen
- Vegan en NATRUE gecertificeerd
- Geen microplastics en zonder andere chemicaliën
- Parfumvrij
- Tube gemaakt van suikerriet
- Geproduceerd in NL met groene energie
Gebruiksaanwijzing:
Breng een dun laagje luierzalf aan op een schone en droge huid bij elke verschoonbeurt. Smeer de crème zachtjes uit zodat er een beschermend laagje ontstaat. Gebruik de zalf extra royaal bij een rode of gevoelige huid. De crème hoeft niet te worden verwijderd en is geschikt voor dagelijks gebruik vanaf de geboorte.
100% natuurlijke ingrediënten gecertificeerd door Natrue:
Aqua, Zinc oxide, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Butyrospermum Parkii Butter, Coco-Caprylate/ Caprate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate Citrate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Polyglyceryl-4 Caprate, Xanthan Gum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil*, Bisabolol, Sorbitan Caprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Citric Acid.
* Natural oil
Over Happy Earth
Happy Earth ontwikkelt verzorgingsproducten die volledig bestaan uit natuurlijke ingrediënten zonder schadelijke toevoegingen. Alle producten zijn vegan, microplasticvrij, mild voor de huid en vriendelijk voor het milieu. Het merk kiest voor duurzame verpakkingen zoals suikerriet tubes en produceert lokaal in Nederland met groene energie. Zo biedt Happy Earth veilige en bewuste verzorging voor het hele gezin.












