Frogs and Dogs baby sweater Play All Day Beaver Fur – logo bruin
€ 21.99
Deze Frogs and Dogs baby sweater voor jongens heeft een rustige en natuurlijke uitstraling die perfect past bij dagelijks gebruik. De warme kleur Beaver Fur geeft de sweater een tijdloze look die makkelijk te combineren is. Het zachte materiaal voelt prettig aan op de gevoelige babyhuid en draagt comfortabel tijdens spelen en ontspannen momenten. Het subtiele borduursel zorgt voor een herkenbaar detail zonder te overheersen. Een fijne sweater voor binnen en buiten. Ideaal voor elke dag.
🖤 Rustige baby sweater in een natuurlijke kleur
🖤 Zachte katoenmix voor comfortabel dragen
🖤 Subtiel borduursel met herkenbare uitstraling
🖤 Drukknoopjes op de schouder bij de baby maten
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
✰ Bestellingen ma t/m vr voor 16:00 besteld, worden dezelfde dag verstuurd
✰ De meeste producten van Lavylites hebben een levertijd van 3 – 5 werkdagen
✰ Elke bestelling wordt verpakt in een cadeauverpakking
✰ Vanaf € 17,50 zit er bij elke bestelling een cadeautje (excl. verzendkosten)
✰ Niet goed geld terug garantie
✰ 14 dagen bedenktijd
✰ Hier vindt je ons retourbeleid
Andere suggesties…
Stoere en tijdloze uitstraling
Deze baby sweater van Frogs and Dogs is ontworpen met een rustig en tijdloos karakter. De kleur Beaver Fur vormt een natuurlijke basis die goed past bij verschillende outfits. Het subtiele borduursel op de voorkant geeft de sweater een speels detail en maakt het ontwerp direct herkenbaar als Frogs and Dogs. Door het eenvoudige en doordachte ontwerp is deze sweater geschikt voor zowel stoere als meer rustige looks.
De sweater laat zich makkelijk combineren met een cargobroek of joggingsbroek uit de Play All Day lijn, maar staat ook mooi bij andere items uit de garderobe. Dit maakt het een veelzijdig kledingstuk dat je eenvoudig inzet voor verschillende momenten. Of je nu kiest voor een complete set of een losse combinatie, deze baby sweater past altijd bij het actieve leven van jonge jongens.
Zacht draagcomfort en praktisch in gebruik
De sweater is gemaakt van een zachte katoenmix die prettig aanvoelt op de gevoelige babyhuid. De stof is soepel en ademend, waardoor je kindje vrij kan bewegen tijdens kruipen, spelen en ontdekken. Dit maakt de sweater geschikt voor dagelijks gebruik in elk seizoen. De elastische boorden aan de mouwen en zoom zorgen ervoor dat de sweater netjes op zijn plek blijft zitten, ook bij veel beweging.
Bij de baby maten is de sweater voorzien van praktische drukknoopjes op de schouder. Dit maakt het aan en uitkleden eenvoudig en comfortabel, wat vooral bij jonge baby’s veel gemak biedt. De fijne pasvorm en zachte stof zorgen ervoor dat je kindje zich de hele dag prettig voelt. Ook na veelvuldig wassen blijft de kleur mooi en behoudt de sweater zijn verzorgde uitstraling. Een comfortabel en stijlvol kledingstuk voor kleine avonturiers.
Neem hier eens een kijkje bij de andere leuke items van de Play All Day collectie en shop de leukste babykleding en kinderkleding online!
Specificaties:
Merk: Frogs and Dogs
Design: Play All Day
Uitvoering: Babysweater
Kleur: Beaver Fur – bruin
Print: Geborduurde tekst Play All Day
Materiaal: 95% katoen & 5% elastaan – 260 GSM French Terry 95% – 5%
Gemaakt in maat: 50/56 – 62 – 68 – 74 – 80 – 86
Wasinstructies:
Was de sweater binnenstebuiten op 30 graden om de kleur mooi te houden en de stof zacht te laten blijven. Gebruik geen bleekmiddel of chemische reiniging en laat de trui aan de lucht drogen zodat hij zijn vorm behoudt. Strijk indien nodig op lage temperatuur voor een verzorgde afwerking.
Over Frogs and Dogs babykleding
Frogs and Dogs is een populair merk dat bekend staat om zijn vrolijke baby- en peuterkleding. De collecties zijn verkrijgbaar in de maten 50/56 tot en met 104 en sluiten perfect aan bij de verschillende fases van opgroeiende kindjes. Je vindt er zowel jongenskleding als meisjeskleding én een ruime keuze aan gender neutrale items. De kleding is geschikt voor zowel zomer als winter en wordt ontworpen met oog voor detail, comfort en kwaliteit. Van zachte rompers tot stoere broekjes en handige accessoires: alles is afgestemd op de behoeften van baby’s en peuters. Frogs and Dogs combineert een speelse uitstraling met draaggemak, zodat jouw kleintje zich de hele dag prettig voelt.
















