Frogs and Dogs babybroekje Jogging Pants Wild Life Dusty Blue – blauw
€ 16.99
Dit stoere joggingbroekje voor baby’s komt uit de Wild Life collectie van Frogs and Dogs. Het broekje heeft een diepe donkerblauwe kleur en is afgewerkt met vrolijke zijstroken in een pantermotief met roze details. Het zachte katoen en de comfortabele pasvorm maken dit broekje ideaal voor dagelijks gebruik.
De elastische tailleband is voorzien van een roze koordje waarmee je het broekje makkelijk kunt aanpassen. De twee steekzakjes aan de voorkant zorgen voor een speelse uitstraling. De boorden aan de pijpjes sluiten mooi aan, zodat het broekje goed blijft zitten tijdens het spelen en kruipen. Een perfect item om te combineren met andere kledingstukken uit de Wild Life collectie.
🖤 Frogs and Dogs joggingbroek Wild Life
🖤 Zachte donkerblauwe stof met panterprint zijstroken
🖤 Comfortabele elastische tailleband met koordje
🖤 Voorzien van twee steekzakjes en aansluitende boorden
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
✰ Bestellingen ma t/m vr voor 16:00 besteld, worden dezelfde dag verstuurd
✰ De meeste producten van Lavylites hebben een levertijd van 3 – 5 werkdagen
✰ Elke bestelling wordt verpakt in een cadeauverpakking
✰ Vanaf € 17,50 zit er bij elke bestelling een cadeautje (excl. verzendkosten)
✰ Niet goed geld terug garantie
✰ 14 dagen bedenktijd
✰ Hier vindt je ons retourbeleid
Frogs and Dogs – Collectie Wild Life
Dit sportieve joggingbroekje van Frogs and Dogs uit de Wild Life collectie is uitgevoerd in een diepe donkerblauwe kleur. De speelse zijstroken met pantermotief en roze accenten geven het broekje een stoere en vrolijke uitstraling. Gemaakt van zacht katoen voelt het prettig aan op de huid en biedt het veel comfort tijdens het spelen en kruipen.
De elastische tailleband zorgt voor een goede pasvorm en is afgewerkt met een roze koordje waarmee het broekje eenvoudig strakker of losser gemaakt kan worden. Voorop zitten twee steekzakjes die een speels detail toevoegen. De boorden aan de pijpjes sluiten mooi aan zodat het broekje goed blijft zitten, ook bij actieve bewegingen. Een veelzijdig item dat perfect te combineren is met shirts of sweaters uit de Wild Life collectie.
Over Frogs and Dogs
Frogs and Dogs is een populair merk dat bekend staat om zijn vrolijke baby- en peuterkleding. De collecties zijn verkrijgbaar in de maten 50/56 tot en met 104 en sluiten perfect aan bij de verschillende fases van opgroeiende kindjes. Je vindt er zowel jongenskleding als meisjeskleding én een ruime keuze aan gender neutrale items. De kleding is geschikt voor zowel zomer als winter en wordt ontworpen met oog voor detail, comfort en kwaliteit. Van zachte rompers tot stoere broekjes en handige accessoires: alles is afgestemd op de behoeften van baby’s en peuters. Frogs and Dogs combineert een speelse uitstraling met draaggemak, zodat jouw kleintje zich de hele dag prettig voelt.
Neem hier een kijkje voor de gehele Wild Life collectie.
Specificaties:
Merk: Frogs and Dogs
Design: Wild Life
Uitvoering: Baby joggingbroekje
Kleur: Dusty Rose – roze, beige, blauw & aubergine
Print: Effen met bies
Materiaal: 95% katoen & 5% elastaan – 260 GSM 95% cotton 5% elastan Lycra Fleece
Gemaakt in maat: 50 – 56 – 62 – 68 – 74 – 80
Wasinstructies:
Wassen in de wasmachine maar niet warmer wassen dan 30°C. Aanbevolen wordt om de kleding binnenste buiten te wassen. Niet drogen in de droger.







