Jollein stoffen knuffel Bear Black – beer wit/zwart
€ 11.95
Beschikbaarheid: Op voorraad
De knuffel beer zwart wit van Jollein is een zachte en lieve knuffel voor baby’s. Deze babyknuffel heeft een speelse uitstraling met zwarte stippen en lange beentjes. De knuffel is geschikt voor zowel jongens als meisjes en past daardoor perfect bij gender neutraal babyspeelgoed. De combinatie van wit en zwart geeft de knuffel een rustige en moderne uitstraling. Dankzij de lange beentjes kan een baby de knuffel makkelijk vastpakken. Een fijn knuffelvriendje dat perfect is om mee te knuffelen, spelen of te ontdekken.
🖤 Knuffel beer zwart wit van Jollein met lange beentjes
🖤 Zachte babyknuffel die makkelijk vast te pakken is
🖤 Geschikt voor baby’s en jonge kindjes
🖤 Leuk als kraamcadeau of decoratie in de babykamer
Levertijd: 1 – 2 werkdagen
✰ Bestellingen ma t/m vr voor 16:00 besteld, worden dezelfde dag verstuurd
✰ Inpakken is mogelijk. Indien gewenst laat dit dan weten via de notities
✰ Vanaf € 17,50 zit er bij elke bestelling een cadeautje (excl. verzendkosten)
✰ Niet goed geld terug garantie
✰ 14 dagen bedenktijd
✰ Hier vindt je ons retourbeleid
Andere suggesties…
Zachte knuffelvriend voor baby’s
De knuffel beer zwart wit van Jollein is ontworpen om comfortabel en veilig vast te houden. Baby’s ontdekken de wereld vooral met hun handen. Daarom is het belangrijk dat speelgoed makkelijk vast te pakken is. De lange beentjes van deze knuffel maken dat extra eenvoudig. Een baby kan de knuffel vasthouden, ermee spelen en ermee knuffelen.
De zachte stof voelt prettig aan op de huid van een baby. Dat maakt deze knuffel geschikt voor dagelijks gebruik. Tijdens het spelen, knuffelen of rusten kan een baby de knuffel dichtbij houden. De lichte materialen zorgen ervoor dat de knuffel makkelijk mee te nemen is. Daardoor wordt deze knuffel al snel een vertrouwd vriendje voor een baby.
Speels ontwerp met moderne uitstraling
De zwart witte kleuren geven deze knuffel een rustige en moderne uitstraling. De zwarte stippen op het lijfje zorgen voor een speels detail. De zwarte armpjes en oortjes maken het ontwerp extra herkenbaar. Hierdoor krijgt de knuffel een vrolijke uitstraling die perfect past bij babyspeelgoed.
Naast een fijne knuffel is deze beer ook een leuke decoratie. In de box, wieg of babykamer zorgt hij voor een speels detail. Veel ouders kiezen deze knuffel ook als kraamcadeau. Het is een mooi en praktisch cadeau dat een baby lang kan gebruiken. Dankzij het zachte ontwerp en de lange beentjes is het een knuffel die uitnodigt tot spelen en knuffelen.
Tip: is deze beer nou echt favoriet? Schaf er twee aan. Als deze vriend dan een keer kwijt is of ‘in bad’ moet, dan heb je altijd een reserve beer.
Kijk hier naar de andere items uit de speelgoed Collectie.
Specificaties:
Merk: Jollein
Design: Stuffed Animals
Kleur: Zwart & wit
Materiaal buitenkant: 100% Katoen
Binnenkant: 100% Polyester fibre
Afmeting: 11 x 3 x 33 cm
Geschikt: Vanaf 0 maanden
Wasvoorschriften:
Handwas. Zie voor verdere instructies het label.
Over Jollein
Het merk Jollein werd in 1973 opgericht in Amsterdam als familiebedrijf door Wim sr. en Gonny. Toen Wim sr. besloot een stapje terug te doen, namen zijn kinderen Wim jr. en Marit het stokje over. Zij hebben het merk wereldwijd op de kaart gezet, en samen met meer dan 50 collega’s werken ze dagelijks aan de groei van Jollein. Het merk is momenteel verkrijgbaar in meer dan 42 landen, maar de familieband en familieliefde zijn nog steeds voelbaar in alles wat ze doen.















